Գնառաջարկի Ներկայացման Հրավեր
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության բնապահպանության նախարարության անունից հրավիրում է հետքրքրված կազմակերպություններին մասնակցելու գնառաջարկի մրցութային փաթեթի ներկայացման նպատակով հայտարարվող մրցույթին` պատուհանների մատակարարում իրականացնելու համար:
Ծրագիր`    «Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ)
Հղում No`    BMZ-N 2009.6657.2
Ֆինանսավորում`    KfW Զարգացման բանկ (KfW), Գերմանիա
Պատվիրատու`    ՊՏԱԾ-Հ ԾԻԳ-ը` ՀՀ բնապահպանության նախարարության (Ծրագրի իրականացման գործադիր մարմին) և ԳԻՏԵՔ Խորհրդատվական ընկերութան անունից
Պայմանագիր`    Ապրանքների մատակարարում
Հայտի ներկայացման Ընթացակարգ`    KfW գնումների ընթացակարգ, ազգային մրցույթ
Մրցույթի Ծածկագիր`    SPPA /ARMENIA/G/2017-1
Ապրանքների անվանումը`    4 գյուղական բնակավայրերի համար (Ծավ, Շիկահող, Սրաշեն, Ներքին Հանդ) պատուհանների մատակարարում
Հայտարարության սկիզբ    Նոյեմբերի 22, 2017
Հայտերը ներկայացնելու վերջնաժամկետ    Դեկտեմբերի 6, 2017
Հայտերը  ներկայացնելու հասցե    ՀՀ, Կառավարության 3-րդ շենք, 5-րդ հարկ, սենյակ N 544
Հայտի փաթեթի լեզու    Անգլերեն
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար գրել ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի Գնումների մասնագետ/հաշվապահ Մարինա Բաբայանին` հետևյալ էլ-փոստի հասցեով. m.babayan@consecoard.am
Գնառաջարկի ներկայացման փաթեթի և որակավորման պահանջների մասին առավել մանրամասն տեղեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ այս հղումով

Invitation for the Submission of Bid
“Support Program for Protected Areas-Armenia” (SPPA-A) project implementation unit, on behalf of the Ministry of Nature Protection of the Republic of Armenia, invites all interested companies to submit bids for the tender, announced for the price quotation submission for procurement of windows.
Funding:    KfW Development (KfW), Germany
Employer:    SPPA-A PIU, on behalf of the Ministry of Nature Protection, RA (Program Executing Agency) and GITEC Consult GmbH
Contract:      Procurement of Goods
Bidding Procedure:    KfW procurement rules apply, National Tender
Tender Code:    SPPA /ARMENIA/G/2017-1
Goods:    Windows for 4 villages - Tsav, Shikahogh, Srashen, Nerqin Hand
Date of announcing    22 November 2017
Bid’s submission deadline    06 December 2017
Submission Address    Yerevan, RA Government 3rd building, 5th floor, room N 544, SPPA-A PIU office
Please find more information on procedures of the bid package submission and qualification requirements, by downloading it here.
The Support Programme for Protected Areas in Armenia (SPPA-Armenia) is part of the Caucasus Initiative, launched by the German Federal Ministry for Economic Cooperation and Development (BMZ No: 2009.6657.2).
The five year Programme is being implemented based on intergovernmental framework agreement between the Federal Republic of Germany and Republic of Armenia through the Separate Agreement signed between the KFW and Ministry of Nature Protection of Armenia in 28.05.2013.